PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość
Obszarowe Centrum Dyspozytorskie w Jarosławiu
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Dyspozytor
Miejsce pracy: Jarosław
Nr ref.: PGED_OZ_45_2024
Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzenie ruchu sieci elektroenergetycznej, a w szczególności:
    • wykonywanie czynności łączeniowych,
    • kierowanie lokalizacją awarii,
    • bieżący nadzór nad pracą urządzeń,
    • zbieranie i przekazywanie informacji o pracy sieci.
  • Pełnienie funkcji koordynującego zgodnie z Instrukcją Organizacji Bezpiecznej Pracy przy Urządzeniach Elektroenergetycznych.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne - technik elektryk lub pokrewne.
  • Dobra obsługa komputera w tym Pakietu Office.
  • Mile widziane doświadczenie w branży elektroenergetycznej.
  • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne E.
  • Mile widziane uprawnienia w zakresie PPN.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.
To oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Stabilną perspektywę zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju i podniesienia własnych kompetencji.