Elektryk utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje główne obowiązki:
  • Zapewnienie ciągłości działania maszyn i urządzeń elektrycznych.
  • Szybkie diagnozowanie i usuwanie usterek oraz awarii.
  • Dokładne monitorowanie i regulacja parametrów pracy urządzeń.
  • Wykonywanie regularnych przeglądów oraz prac konserwacyjnych.
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji operacyjnej.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym lub elektronicznym.
  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Aktualne uprawnienia SEP grupa I i II.
  • Znajomość eksploatacji, budowy i konserwacji urządzeń elektroenergetycznych, a także umiejętność odczytywania schematów elektrycznych.
  • Podstawowa znajomość MS Office.
  • Prawo jazdy kategorii B.
Mile widziana:
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
Pracodawca oferuje:
  • Umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem socjalnym.
  • Możliwości rozwoju i szkolenia umiejętności zawodowych.
  • Bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta Multisport, program emerytalny itp.)
  • Zorganizowany pakiet świadczeń świątecznych oraz imprezy integracyjne.