Instalator konstrukcji stalowych - spawacz
Miejsce pracy: Jarosław
Twoje główne zadania:
  • Montaż konstrukcji stalowych i urządzeń technicznych.
  • Wykonywanie prac spawalniczych (MMA, MAG).
  • Realizacja zadań ślusarskich.
Wymagania:
  • Doświadczenie w montażu,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości >3m,
  • Dyspozycyjność do pracy w różnych lokalizacjach,
  • Sumienność i odpowiedzialność.
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Regularne wynagrodzenie z dodatkami,
  • Kompleksowe wyposażenie ochronne, transport, zakwaterowanie, posiłki,
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i rodziny,
  • Program szkoleniowy z możliwością zdobycia kwalifikacji.