Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w obszarze HVAC, poszukujemy osoby na stanowisko:
Mobilny Technik Serwisu
Zadania:
  • Prowadzenie napraw oraz prac serwisowych przy urządzeniach HVAC na powierzonym terenie
  • Diagnostyka usterek oraz awarii
  • Wykonywanie przeglądów, napraw oraz uruchomień i remontów urządzeń
  • Bieżący kontakt z klientami zapewniając im profesjonalną obsługę
  • Stała współpraca z kierownikiem serwisu
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe: elektryczne / elektroniczne/ HVAC
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń HVAC (chłodnictwo)
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Certyfikat F-gaz
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Dobra organizacja pracy
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Możliwość stałego pogłębiania wiedzy technicznej i rozwoju kompetencji zawodowych m.in. poprzez szkolenia
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę pracy :)
Etapy procesu rekrutacyjnego:
  1. Rozmowa z rekruterem z ForManWay
  2. Spotkanie Online/F2F z bezpośrednim przełożonym
  3. Decyzja :)
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.