Monter instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Osieck, Sobienki 30
Twój zakres obowiązków
  • Montaż i okablowanie rozdzielnic elektrycznych,
  • Praca zgodnie ze schematami elektrycznymi,
  • Kontrola jakości i estetyki pracy,
  • Przestrzeganie norm BHP i PPOŻ.
Nasze wymagania
  • Uprawnienia SEP E do 1kV,
  • Min. rok doświadczenia w elektryce,
  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Doświadczenie produkcyjne, umiejętność montażu i rozruchu urządzeń jest mile widziana.
To oferujemy
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Stała umowa o pracę na pełny etat,
  • Praca zmianowa (6:00-14:00; 14:00-22:00),
  • Ubrania robocze, szkolenie BHP, wsparcie na starcie,
  • Stabilność zatrudnienia w firmie z dobrą renomą.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.