Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/24/0787
OBOWIĄZKI:
montowanie przewodów, uzbrojenia i urządzeń w instalacjach wodociągowych; montowanie przewodów, uzbrojenia i przyborów sanitarnych w instalacjach kanalizacyjnych; mVontowanie przewodów, uzbrojenia i grzejników w instalacji centralnego ogrzewania; montowanie kotłów i aparatury kontrolno-pomiarowej w instalacji centralnego ogrzewania; montowanie przewodów i uzbrojenia w instalacji gazowej; montowanie aparatury kontrolno-pomiarowej w instalacji gazowej; montowanie przewodów i uzbrojenia w instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej; montowanie aparatury kontrolno-pomiarowej w instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie min. zasadnicze zawodowe; komunikatywny; sumienny; chętny do pracy

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach