Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Monter instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Proszówki
Numer: StPr/24/0358
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych sieci i urządzeń sanitarnych;wykonywanie przedmiarów do wyceny prac;przygotowanie kosztorysu prac instalacyjnych i montażowych;układanie, spawanie (lub łączenie w inny odpowiedni sposób, na przykład klejenie lub zgrzewanie) i uszczelnianie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia oraz materiału, z jakiego są wykonane;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania inne:

Brak wymagań dotyczących wykształcenia. Umiejętnośc posługiwania się narzędziami, znajomość montażu instalacji. Wymagane doświadczenie w zawodzie monter instalacji sanitarnych minimum 1 rok. Praca na terenie Małopolski.

Miejsce pracy:

Proszówki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni