Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3286
OBOWIĄZKI:
- montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych- obsługa maszyny do spawania punktowego DALEX 3528-4D- obsługa spawarki wg technologii spawania PN-EN ISO 15614-1:2008- praca w delegacjach- umowa zlecenie na okres 36 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyny do spawania punktowego DALEX 3528-4Dumiejętność obsługi spawarki wg technologii spawania PN-EN ISO 15614-1:2008gotowość do pracy w delegacji

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi