Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Monter izolacji budowlanych
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/24/1242
OBOWIĄZKI:
wykonywanie izolacji przeciwwilgociowych, dźwiękochłonnych, przeciw drganiowych w budynkach oraz innych budowlach przy wykorzystaniu narzędzi, sprzętu pomocniczego oraz urządzeń i maszyn budowlanych(godziny pracy 8:00-16:00)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej