Świadczymy usługi izolacyjne w branżach: petrochemicznej, energetycznej, budowlanej, stoczniowej i spożywczej. Izolujemy każdy rodzaj instalacji technologicznych używając wszystkich, dostępnych na rynku, materiałów izolacyjnych. Obecnie posiadamy zlecenia na terenie ORLEN w Płocku.

Monter izolacji przemysłowych / Blacharz
Miejsce pracy: Płock, PKN ORLEN
Zadania:
  • Montaż izolacji i płaszczy z blachy (głównie aluminium)
Wymagania:
  • Mile widziane roczne doświadczenie na stanowisku:
    • blacharz izoler
    • monter izolacji
    • blacharz warsztatowy
  • Jesteśmy otwarci na zatrudnienie pracowników do przyuczenia do zawodu
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 26 do 35 zł netto
  • Dogodny, nielimitowany system wykonywania zadań
  • Zabezpieczamy narzędzia
  • Zabezpieczamy odzież roboczą
  • Możliwość wypłaty zaliczek
  • Możliwość awansu i umowy o prace
  • Praca na terenie PKN ORLEN
  • Dla osób z poza Płocka zakwaterowanie