Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Miejsce pracy: Przedbórz (pow. kolbuszowski, gm. Kolbuszowa), Przedbórz
Numer: StPr/24/0587
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby zarejestr. w tut. Urzędzie i spełn. kryteria do skierowania na ww.aktywną formę. Godz. odb. stażu 8:00 do 16:00.1.Przeszkolenie w zakresie BHP i PPOŻ.2.Przygotowywanie procesu montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną.3.Wykonywanie montażu instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. 4.Kontrolowanie, obsługa i konserwacja instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.5.Planowanie i wykonanie napraw lub demontażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B

Wymagania inne:

chęci do pracy, dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki, odpowiedzialność.

Miejsce pracy:

Przedbórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej