Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Monter konstrukcji stalowych - hal
Miejsce pracy: Nowe Iganie
Numer: StPr/24/2471
OBOWIĄZKI:
Montaż konstrukcji stalowych, hal namiotowych (montaż konstrukcji stalowych, płyty warstwowej, obróbki, montaż orynnowań). Mile widziana znajomość rysunku technicznego. Praca z podnośnika na wysokości do 10 m.Miejsce wykonywania pracy - delegacja (poniedziałek - piątek) - obecnie okolice Chełma (zakwaterowanie na koszt pracodawcy).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter konstrukcji stalowych
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego
Uprawnienia: praca na wysokości

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku. Chęci do pracy. Gotowość do przyuczenia. Praca na wysokości z podnośnika - do 10 m.

Miejsce pracy:

Nowe Iganie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 640 do 5 760 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach