Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Monter konstrukcji stalowych - oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy dla bezrobotnego do 30 roku życia zarejestrowanego w urzędzie pracy w słupcy
Miejsce pracy: Słupca
Numer: StPr/24/0503
OBOWIĄZKI:
Montaż konstrukcji stalowych,umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,pomoc przy pracach ogólnbudowlanych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane prawo jazdy kat.B

Miejsce pracy:

Słupca

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy