Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Sochaczew
Numer: StPr/24/0463
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie montażu konstrukcji stalowej, ustalanie zakresu prac montażowych konstrukcji stalowych, zabezpieczenie konstrukcji stalowej przed utratą stateczności, wykonywanie obmiaru i odbioru konstrukcji stalowej przed utratą stateczności, wykonywanie obmiaru i odbioru konstrukcji stalowej, kontrolowanie jakości wykonywanego montażu, przygotowanie narzędzi oraz sprzętu do wykonania konstrukcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Umiejętność obsługi wózka, skanera

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : punktualność, precyzyjność, dokładność

Miejsce pracy:

Sochaczew

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie