Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Monter pojazdów i urządzeń transportowych
Miejsce pracy: Kowale (pow. oleski, gm. Praszka), Kowale
Numer: StPr/24/0305
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac związanych z montażem, demontażem, kontrolą działania i regulacją urządzeń transportowych z wykorzystaniem narzędzi i urządzeń ślusarsko-monterskich oraz diagnostycznych do kontroli i regulacji urządzeń i pojazdów. Praca wykonywana w systemie jednozmianowym oraz w dni wolne. Wymiar czasu pracy 40 godzin tygodniowo/ 160 godzin miesięcznie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Dyspozycyjność
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Dokładność

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Doświadczenie na danym stanowisku co najmniej 1 miesiąc.

Miejsce pracy:

Kowale

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 29 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie