Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie
Monter rurociągów przemysłowych
Miejsce pracy: Kępno
Numer: StPr/24/0735
OBOWIĄZKI:
Układanie rurociągów przemysłowych w wykopach na terenie i nad terenem, w obiektach budowlanych, montowanie prefabrykatów instalacyjnych, węzłów i urządzeń sanitarnych, kotłów i wymienników ciepłej wody, rozdzielni ciepła, pompowni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: wiedza na temat branży metalowej i obróbki metali
Uprawnienia: Umiejętność cięcia metali
Uprawnienia: Sprawność fizyczna
Uprawnienia: Znajomość branży metalowej - umiejętność obsługi elektronarzędzi

Wymagania inne:

praca w trybie II zmianowym, przewidywane podstawowe godziny pracy 06:00-14:00, 14:00-22:00

Miejsce pracy:

Kępno

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 5 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie