Miejski Urząd Pracy w Płocku
Monter rurociągów / zbiorników przemysłowych
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/24/0914
OBOWIĄZKI:
Praca w zespole posługującym się językiem filipińskim.Analizowanie rysunków roboczych i ustalanie na ich podstawie zakresu i rodzaju robót monterskich; Ocenianie jakości materiałów, elementów i prefabrykatów stosowanych do montażu; układanie rurociągów przemysłowych w wykopach na terenie i nad terenem oraz w obiektach budowlanych;montowanie instalacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: filipiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

[Inne] : MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY „Budowa Kompleksu Olefin III dla Orlen S.A. w Płocku"

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku