Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: Moszczenica (pow. piotrkowski, gm. Moszczenica), Moszczenica
Numer: StPr/24/1313
OBOWIĄZKI:
- układanie kabli światłowodowych;- spawanie włókien kabli światłowodowych;- powykonawcza realizacja pomiarów tłumienności tras światłowodowych;- paszportyzacja wykonanej sieci światłowodowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

umiejętność budowy sieci telekomunikacyjnych

Miejsce pracy:

Moszczenica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim