Monter wózków kolejowych / Operator Produkcji
Miejsce pracy: Nadarzyn, Aleja Katowicka 66
Twój zakres obowiązków:
  • Wykonywanie zadań niezbędnych do produkcji w dedykowanych systemach,
  • Monitorowanie jakości przy użyciu procedury samooceny,
  • Utrzymywanie bezpiecznego i zorganizowanego środowiska pracy,
  • Zapewnienie przestrzegania harmonogramów produkcji,
  • Ciągłe doskonalenie procesów montażowych,
  • Zgłaszanie problemów w produkcji oraz wsparcie przy ich rozwiązywaniu.
Nasze wymagania:

Cenimy pasję i nastawienie ponad doświadczenie. Dlatego nie oczekujemy od Ciebie posiadania wszystkich umiejętności. Zamiast tego wymieniliśmy kilka, które naszym zdaniem pomogą Ci odnieść sukces i rozwijać się na tym stanowisku:

  • Doświadczenie w montażu komponentów w środowisku przemysłowym,
  • Doświadczenie w używaniu różnych narzędzi montażowych (np. klucza dynamometrycznego),
  • Znajomość standardów i przepisów BHP,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • Zaangażowanie w ciągłe uczenie się i rozwój zawodowy.
To oferujemy:

Dołącz do nas w transformacyjnej podróży – możesz rozwijać się, zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia w trakcie swojej kariery. Będziesz także:

  • Współpracować z różnymi zespołami,
  • Pracować z najnowocześniejszą technologią kolejową i sprzętem,
  • Mieć możliwość rozwoju w kierunku lidera zespołu montażu pojazdów kolejowych i zapewnienia jakości,
  • Korzystać z naszego środowiska pracy skoncentrowanego na bezpieczeństwie,
  • Korzystać z inwestycji w Twój rozwój poprzez szkolenia,
  • Korzystać ze sprawiedliwego i dynamicznego pakietu wynagrodzeń, który docenia Twoje wyniki i potencjał, a także z kompleksowego pakietu (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karty sportowe).