Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie
Monter wyrobów z drewna
Miejsce pracy: Czarna
Numer: StPr/24/0707
OBOWIĄZKI:
Montaż elementów i podzespołów z drewna i tworzyw drzewnych w wyroby gotowe. Po zapoznaniu się z dokumentacją montażową wyrobu, ocenia ilościowo i jakościowo przewidziane i przygotowane do montażu elementy i podzespoły, ustala logistyczny plan prac związanych z montażem. Przygotowuje miejsce składowania materiałów do montażu oraz odpowiednie przyrządy i narzędzia. Zakres prac montera obejmuje ostateczną ocenę zmontowanego i wykończonego wyrobu oraz określenie możliwości dokonania demontażu zmontowanego wyrobu lub innych wyrobów z drewna w całości albo jego poszczególnych części.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe lub średnie, staż pracy mile widziany, obsługa wkrętarki i narzędzi pneumatycznych, pracowitość, punktualność

Miejsce pracy:

Czarna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie