Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej
Monter
Miejsce pracy: Zdziechowice (pow. średzki, gm. Środa Wielkopolska), Zdziechowice
Numer: StPr/24/0537
OBOWIĄZKI:
-przygotowywanie detali oraz ich zespołów do montażu;-obsługa elektronarzędzie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

znajomość języka angielskiego w celu kontaktu z pracownikami

Miejsce pracy:

Zdziechowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 31 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej