Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pomocnik montera - konserwatora żurawi wieżowych
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2267
OBOWIĄZKI:
- Prace związane z wykonywaniem czynności dotyczących montażu, demontażu i konserwacji żurawi wieżowych. Prace naziemne jak również praca na wysokości powyżej 3 metrów. Praca na terenie całego kraju.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice oraz na terenie całej Polski według zleceń.- Godziny pracy: 7:00-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Sumienność
Uprawnienia: Punktualność

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 5 lat na stanowisku Pomocnika montera - konserwatora żurawi wieżowych lub na podobnym stanowisku związanym z montażem, demontażem i konserwacją żurawi wieżowych. Wymagane umiejętności montażu, demontażu i konserwacji żurawi wieżowych. Wymagany brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej trzech metrów.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach