Firma GENPOWER zajmuje się profesjonalną obsługą klienta obejmującą doradztwo w zakresie doboru, projektowania, produkcji, sprzedaży i wynajmu agregatów prądotwórczych. Naszym klientom zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Genpower jest także autoryzowanym dealerem koncernu Cummins Inc.

Pracownik działu montażu
Miejsce pracy: Buszewo

Zakres obowiązków

  • Obsługa elektronarzędzi ręcznych
  • Prace montażowe
  • Wygłuszanie kontenerów technicznych

Czego oczekujemy

  • sprawności manualnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładności
  • odpowiedzialności oraz sumienności

Oferujemy

  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • dopłaty do kart multisport
  • pełen pakiet socjalny
  • szkolenia stanowiskowe
  • miłą atmosferę pracy oraz profesjonalne wsparcie techniczne
  • dodatki finansowe uzależnione od staż pracy