Pracownik montażu w linii produkcyjnej AGD
Miejsce pracy: Łódź, Śródmieście
Zadania:
  • Montaż sprzętu AGD
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych na linii produkcyjnej
  • Sprawdzanie parametrów i kontrola wzrokowa wyrobów gotowych
  • Dokonywanie drobnych napraw sprzętu w trakcie montowania
  • Pakowanie wyrobów gotowych
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym + soboty grafikowe
  • Zdolności manualne
  • Motywacja do pracy
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie godzinowe od 29 zł brutto+ premie i dodatki!
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Bezpłatny transport z: Łodzi, Pabianic, Zduńskiej Woli, Łasku, Brzezin, Koluszek, Andrespola, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Piotrkowa, Tuszyna, Rzgowa
  • Stołówka i parking dostępny dla pracowników
  • Świadczenia świąteczne
  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i uprawnień
  • Wsparcie konsultanta Personnel Service Polska na wszystkich etapach rekrutacji
  • Wydłużona przerwa (30min)
  • Kawa/herbata w kącikach socjalnych
  • Dodatkowe wynagrodzenie za sobotę (150zł brutto) lub dzień wolny do odbioru