Robotnik na produkcji
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Zadania:
  • Kontrola jakości oraz przygotowanie materiałów do produkcji
  • Ustawianie maszyn
  • Raportowanie
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Płatne szkolenie - pierwsze 2 tyg
  • Umowę o pracę
  • Podstawa plus premie (4-brygadowa frekwencyjna, produkcyjna, regulaminowa = 6000 brutto)
  • Paczki świąteczne
  • Konkursy
  • Bony żywieniowe 630 zł
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Jaworzno, Lelków, Myszków, Sosnowiec, Mysłowice, Olkusz, Bytom, Siemianowice, Sławniów, Wojkowice, Katowice, Tychy, Poręba, Zawiercie