Serwisant / Technik klimatyzacji i wentylacji (HVAC)
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Prace serwisowe urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych
  • Przeglądy i konserwacja instalacji i urządzeń
  • Usuwanie awarii oraz usterek
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji klimatyzacyjnych
  • Umiejętność obsługi narzędzi
Mile widziane:
  • Wykształcenie w kierunku technik chłodnictwa, technik elektryk, technik elektromechanik lub pokrewne
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pakiet medyczny dla firm
  • Karta Multisport
  • Kursy i szkolenia
  • Zdobycie uprawnień