Specjalista ds. Serwisu
Miejsce pracy: Goleszów, ul. Przemysłowa 17
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie i koordynacja serwisów oraz reklamacji
  • Współpraca z klientami krajowymi i międzynarodowymi w zakresie obsługi technicznej
  • Współpraca z dostawcami i jednostkami wewnętrznymi
  • Nadzór nad procesami serwisowymi i reklamacyjnymi, wdrażanie usprawnień
  • Realizacja usług serwisowych: naprawy i przeglądy techniczne urządzeń
Wymagania:
  • Zaawansowana wiedza techniczna
  • Dokładność i doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność koordynacji i optymalizacji procesów
  • Komunikatywność i dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegłość w obsłudze MS Office
  • Dostępność w sezonie zimowym poza standardowymi godzinami pracy
  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia SEP G1
Oferta:
  • Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia frekwencyjna
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera, wspierający zespół
  • Możliwości rozwoju i zdobywania nowych kwalifikacji