Technik instalacji elektronicznych
Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Budowlanych 68
Twój zakres obowiązków
  • Montaż urządzeń elektronicznych, również na wysokościach (w tym na farmach wiatrowych).
  • Przeprowadzanie kontroli jakości i serwisowanie urządzeń.
  • Dokumentacja procesów serwisowych.
Nasze wymagania
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (do 2 tygodni miesięcznie).
  • Umiejętność lutowania SMD i THT (pożądane).
  • Zdolności manualne i dokładność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
To oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Możliwości rozwoju i awansu.
  • Udział w innowacyjnych projektach.
  • Szkolenia i wsparcie wdrożeniowe.
  • Partnerska atmosfera pracy.