Technik Konserwator Obiektu
Miejsce pracy: Sulechów
Opis stanowiska:
  • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości (hale logistyczno-magazynowe),
  • Przeglądy instalacji budynkowych oraz usuwanie awarii,
  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym hal logistyczno-magazynowych,
  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV,
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność.
Mile widziane:
  • Mile widziane uprawnienia podesty ruchome.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do karty sportowej,
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie,
  • "Wczasy pod gruszą", świadczenie świąteczne,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,
  • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.
Proszę pamiętać o dodaniu klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”