Dla naszego klienta, nowoczesnej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osobę z doświadczeniem w naprawie urządzeń elektronicznych w branży AGD, urządzeń przemysłowych - w serwisie autoryzowanym na rozwojowe stanowisko:

Technik Urządzeń Profesjonalnych AGD
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Dokonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych profesjonalnych urządzeń u klientów, w zakresie naprawy zmywarek oraz urządzeń pralniczych, laboratoryjnych i medycznych zgodnie z otrzymywanymi dyspozycjami
  • Staranne sporządzanie i rozliczanie dziennych dyspozycji pracy
  • Zamawianie części zamiennych według zasad oraz utrzymanie stanu magazynowego części zamiennych adekwatnego do ilości napraw
  • Regularne i systematyczne odsyłanie części zamiennych do centrali zgodnie z wewnętrzną procedurą (comiesięczna inwentaryzacja)
  • Bieżące monitorowanie i aktualizacja posiadanego na laptopie oprogramowania do diagnostyki i programowania urządzeń
  • Bezpośrednia sprzedaż produktów działu serwisu, akcesoriów do urządzeń oraz informowanie klientów o właściwościach i zastosowaniu tych akcesoriów
  • Promocja urządzeń firmy oraz ewentualna sprzedaż podczas wizyt serwisowych
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne w dziedzinie elektroniki, elektromechaniki lub mechatroniki
  • Udokumentowane uprawnienia SEP
  • Doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych (w branży AGD, urządzeń przemysłowych - w serwisie autoryzowanym)
  • Umiejętności testowania, diagnozowania i naprawy urządzeń
  • Umiejętność korzystania z instrukcji serwisowych oraz posługiwania się schematami elektrycznymi i rysunkami technicznymi
  • Zdolności manualne
  • Umiejętności komunikacyjne (umiejętności wyjaśnienia zagadnień technicznych) i wysoka kultura osobista
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Dobra organizacja pracy
  • Obsługa komputera, pakietów MS Office oraz łatwość nauki nowych programów i aplikacji
  • Preferowana znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
Benefity:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta lunchowa
  • System kafeteryjny MyBenefit
  • Ekwiwalent za pranie odzieży roboczej
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dodatkowy dzień wolny na urodziny
  • Warsztaty rozwojowe na zewnętrznej platformie
  • Opieka psychologiczna
  • Ubezpieczenie NNW w życiu prywatnym
  • Dodatkowy dzień wolny na wolontariat
  • Nauka języka angielskiego na platformie Tutlo
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.